Aktuelno

Dodik čestitao Dan grada Doboja: Nastavite putem napretka, stabilnosti i uspješnog razvoja

Predsjednik Milorad Dodik uputio je čestitku gradonačelniku Doboja, predsjedniku Skupštine grada, odbornicima i građanima povodom Dana grada.

Dodik je poručio da Doboj svojim razvojem, privrednim potencijalom i značajnim infrastrukturnim projektima potvrđuje važno mjesto u Republici Srpskoj.

Istakao je da sa posebnim zadovoljstvom prati napredak koji je Doboj ostvario u proteklim godinama, kao i brojne inicijative i projekte koje je gradsko rukovodstvo pokrenulo s ciljem unapređenja kvaliteta života građana.

„Uvjeren sam da ćete i u narednom periodu odgovornim radom nastaviti da stvarate uslove za jačanje privrede, nova ulaganja i otvaranje novih radnih mjesta“, poručio je Dodik.

On je još jednom čestitao Dan grada, uz želje da Doboj nastavi putem napretka, stabilnosti i uspješnog razvoja, na dobrobit svih građana i cijele Republike Srpske.

Vijesti365