
Tijelo Dragane Krasić, koja je nestala prije nekoliko nedjelja kod Srpca, pronađeno je na planini Motajica.
Potvrdili su ovo iz porodice za “GP Maljevac”.
Prema dostupnim informacijama, tijelo je pronađeno na nepristupačnom terenu, oko četiri do pet kilometara od mjesta gdje je Dragana posljednji put viđena – 24. maja ujutru, u ulici Božića potok, ispred lokalne prodavnice.
Nakon toga, izgubio joj se svaki trag, a njen mobilni telefon bio je nedostupan.
Potraga za Draganom trajala je sedmicama, a porodica je strahovala i da je oteta. Njen nestanak policiji prijavio je bio otac Dragoljub, koji danima nije spavao od brige. Prošle sedmice je za televiziju K3 ispričao da ih je policija nakon prijave nestanka odvela u stan, čiji je vlasnik Draganin poslodavac kod kojeg je radila, da pokupe njene stvari.
Kako je rekao, bilo im je sumnjivo što su sve stvari netaknute, te da su joj lična dokumenta, pasoš, zdravstvena, lična i bankovna kartica ostali u stanu.
“Našli smo jednu minđušu u dnevnoj sobi, obuća je bila ispreturana, a na podu je bio bačen neki stari mobilni telefon. Nije bilo velikog nereda, ali dovoljno da se zapitamo šta se tačno dogodilo“, rekao je očajni Dragoljub.
Kako je naveo, Draganin mobilni telefon koji je svakodnevno koristila isključen je bio na dan nestanka oko 7.20 sati. Njen brat Milan je rekao da je bila izvršena pretraga terena između radnje i kuće gdje je stanovala, a gdje se u blizini nalazi i druga kamera na kojoj Dragana poslije odlaska u trgovinu nije viđena. Sumnjao je da je Dragana oteta.
Draganina majka je govorila da Dragana nikada ne bi samovoljno napustila svoj dom niti sebi naudila. Rekla je da sa bivšim suprugom iz Prnjavora ima dvoje odrasle djece od 15 i 17 godina i da bi se bar njima javila.
Šta se tačno dogodilo sa Draganom utvrdiće istraga